Kariéra

Horizontář - obsluha CNC horizontální vyvrtávačky WFT 13 CNC

Náplň práce:

  • Obsluha CNC horizontální vyvrtávačky WFT 13 CNC
  • Programování CNC stroje se systémem HEIDENHAIN i530

Požadujeme:

  • technické vzdělání – nejlépe vyučený obráběč kovů
  • praxe v oblasti obrábění kovů – obsluha CNC stroje
  • znalost programování CNC strojů se systémem HEIDENHAIN- výhodou
  • schopnost číst technické výkresy
  • schopnost měřit mikrometrem, posuvným měřítkem
  • spolehlivost, pečlivost a vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost
  • chuť pracovat

Nabízíme:

  • 4 týdny dovolené
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou (3 měsíční zkušební doba)
  • práci v mladém kolektivu
  • možnost zaučení
  • zázemí stabilní a perspektivní rodinné firmy
  • příspěvek na životní pojištění
  • odpovídající finanční ohodnocení
CNC obrábění

Svařované díly

Upínací úhelníky a kostky

Adaptéry pro zemědělství